wynik meczu PP, Ehrle-Hutnik 2:8, bramki: Włodarczyk 4, Gniotek 3, Konieczny

pdf

awa/szczecin

UWAGA: Badania lekarskie, Czwartek ( 4 wrzesień) godzina 17.30-18.30, obecność OBOWIĄZKOWA !

pierwsza kolejka 4 ligi sezonu 14/15 - 16/17 sierpnia 2014

Już poprawiłem, wyniki z ostatniej kolejki wstawiłem omyłkowo do notowań z poprzedniego sezonu Smile Sorki za zamieszanie Smile

A która tabela obowiązuje, bo się zgubiłem. U góry mam 131pk, a na dolnej 3pkt, o co tu chodzi??? Ta na dole jest z poprzedniego sezonu???

Typer rozliczony, ale kolejka koszmarna. Jedno z najgorszych notowań pod względem trafień

1/4 finału Pucharu Polski: 09.04.2014r. Dąb Dębno - Hutnik Szczecin. Niestety mecz na wyjeździe.

facebook

Powitanie
Akademia Piłkarska Hutnik Szczecin prowadzi nabór do szkółki piłkarskiej we wszystkich kategoriach wiekowych.
11. kolejka Typera

11. kolejka

I rozpoczynamy trzeci i ostatni akt rundy jesiennej. Za nami dziesięć kolejek, a przed nami już tylko pięć do przerwy zimowej. Wyniki jak to bywa na forncie czwartoligowym wciąż momentami zaskakują, postawa niektórych zespołów również. Zapraszamy do kolejnej zgaduj-zgaduli i typowania sobotnich wyników spotkań. Czy Osadnik wreszcie przegra? Czy Hutnik znów wygra? Jak obstawiacie?

-:-

Typy proszę oddawać w komentarzach do soboty do godz. 10:50 (termin nieprzekraczalny).  PS. Grajmy fair-play. Proszę o nie edytowanie komentarzy po granicznej godzinie oddawania typów (są one wcześniej zapisywane).

Kolejne echa

W minioną sobotę rozegrane zostały wszystkie spotkania 10 kolejki IV Ligi Zachodniopomorskiej. Hutnicy po ciekawej grze pokonali w Szczecinku miejscowy Darzbór. Ważne zwycięstwo Dębu który wskoczył na miejsce premiowane awansem. Energetyk po porażce z Iskrą ciągle ostatni.

Darzbór Szczecinek – Hutnik Szczecin  1-2
Bramki: Kościan – Ładziak, Gniotek

W pełni udał się hutnikom rewanż za porażkę w Szczecinku z ubiegłego sezonu. W sobotnie popołudnie kibice obejrzeli  bardzo zacięte spotkanie w którym obie drużyny walczyły o komplet punktów. Spotkanie rozpoczęło się od zdecydowanych ataków pomarańczowo-czarnych.W 20 minucie Adam Ładziak wykorzystał błąd bramkarza gospodarzy i ładnym uderzeniem z 30 metrów przelobował go uzyskując prowadzenie dla Hutnika. Od tego momentu spotkanie się wyrównało. Końcówka pierwszej połowy to przewaga miejscowych, którzy wypracowali sobie kilka dogodnych sytuacji, a jedną z nich tuż przed gwizdkiem kończącym pierwszą połowę wykorzystał Łukasz Kościan.W drugiej połowie trwał napór piłkarzy ze Szczecinka na bramkę świetnie broniącego Tomasza Judkowiaka...

Spotkanie z Darzborem

DARZBÓR SZCZECINEK - HUTNIK SZCZECIN

1:2

10. kolejka IV ligi

18. października (sobota) - godz. 15.00
Bramki: Ładziak, Gniotek

Zapowiedź: Najbliższy mecz Hutnika zapowiada się na pojedynek ligowych średniaków sąsiadujących ze sobą w ligowej tabeli, plasując się w jej środku. Pomarańczowo-czarnych czeka trudna przeprawa, bowiem gospodarze w tej rundzie przegrali tylko raz. Z aktualnym liderem Świtem Skolwin. Ostatnio udaje im się ledwie remisować, natomiast podopieczni Arkadiusza Jarymowicza grają "w kratkę". Zgodnie z prawem serii teraz nadszedł czas na przegraną Hutnika, ale oczywiście piłka nożna jest dyscypliną nieprzewidywalną i miejmy nadzieję, że nasi zawodnicy w pełni wykorzystają drzemiący w nich potencjał i pokuszą się o zdobycz punktową. Mecz rozpocznie się o godzinie 15.00.
10 Typer

10. kolejka

Ależ ten czas leci. Ledwie zaczynaliśmy zabawę w typowanie, a mamy już jubileuszową, dziesiątą kolejkę. Na prowadzenie wysunął się dość znacznie HSZ49 i pewnie ani myśli oddać tego pierwszego miejsca. Ale próbować trzeba. Okazja znakomita bo w sobotę kilka smakowitych kąsków na zdobycie punktów. Poniżej pary. Zapraszamy do udziału poprzez dodawanie komentarzy.

ECHA KOLEJKI

Poza meczem w Kołczewie gdzie Vineta zremisowała z przedostatnią do tej kolejki Iskrą, 9 kolejka IV Ligi Zachodniopomorskiej odbyła się bez większych niespodzianek. Twierdza Stołczyn nadal nie zdobyta. Po remisie w derbach powiatu myśliborskiego lider powiększył przewagę nad grupą pościgową. Nadal trwa świetna passa Iny Goleniów, która wliczając mecz pucharowy odniosła piąte zwycięstwo z rzędu.

Hutnik Szczecin – Arkonia Szczecin 3-0 zdjęcia z meczu

Bramki: Horba, Kozłowski, Szumiato

Po raz kolejny hutnicy udowodnili, że Arkonia to rywal z którym ostatnio Hutnikowi dobrze się gra. W ciągu ostatnich dwóch sezonów pomarańczowo-czarni ani razu nie przegrali. W tym sezonie podobnie jak w zeszłym wysoko pokonali piłkarzy z Lasu Arkońskiego. Przez większą część meczu hutnicy kontrolowali przebieg spotkania, jedynie w końcówce meczu pozwolili na nieco więcej swoim przeciwnikom. W pierwszej połowie przewagę Hutnika udokumentował Wojtek Horba idealnie „obsłużony” przez Radka Marcyniuka. „Trenerskim nosem” popisał się Arkadiusz Jarymowicz ponieważ kolejne bramki dla Hutnika zdobywali wprowadzeni przez niego rezerwowi Daniel Kozłowski i Krzysztof Szumiato...

Nowe zdjęcia

W naszej GALERII ZDJĘĆ pojawiły się nowe, aktualne fotografie zespołu Hutnika Szczecin. Możecie je zobaczyć w trzech wersjach: 1, 2, 3. Poza tym na podstronie KADRA zostały zaktualizowane zdjęcia profilowe poszczególnych zawodników.