Login · Register
06.06.2020 02:58:48

Sponsorzy
SzczecinSzczecinJSKdeligooFosfanUniCarradektravelredtransImpulsLeasingUnibalticSTRTweetopDeligooGrawerowanie3DBerlin Doner KebapWatex

Table './hutnik_www2/fusion_online' is marked as crashed and should be repairedTable './hutnik_www2/fusion_online' is marked as crashed and should be repairedTable './hutnik_www2/fusion_online' is marked as crashed and should be repaired
Aktualnie online
Table './hutnik_www2/fusion_online' is marked as crashed and should be repairedTable './hutnik_www2/fusion_online' is marked as crashed and should be repaired· Gości online: 0

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 844
· Najnowszy użytkownik: kamyk98

Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Sklep
Sklep

spotkania
Następny mecz
18. kolejka
7 marca, 16:00
Blekitni II Stargard       Hutnik Szczecin
Blekitni II Stargard 4 : 2 Hutnik Szczecin
poprzedni mecz
17. kolejka
23 listopada, 12:00
Sokol Karlino       Hutnik Szczecin
Sokol Karlino 3 : 0 Hutnik Szczecin

facebook
facebook

Hutnik ZZPN TV
Hutnik ZZPN TV

Akademia Hutnik
Akademia Piłkarska

facebook Akademia
facebook Akademia

Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Tak będą chilliderki Grin Grin

Jakie atrakcje będą na meczu oprócz darmowego grilla?

Pracujemy nad tym, proszę uzbroić się w cierpliwość.

Czy Hutnik ma juz jakichś zawodników w ogóle? Sezon rusza dokładnie za miesiąc.

Proszę o kontakt telefoniczny wszystkich zawodników grających w zeszłej rundzie ( wiosna 2018) w naszym zespole, kontakt celem rozliczenia stypendium. 501423394 Jacek Rudzik.

MAM NA MYŚLI ZMIANY NA KLUCZOWYCH STANOWISKACH W KLUBIE!

http://zzpn.pl/ima
ges/stories/pliki/
WG/PP/IV_RUNDA_PUC
HARU_POLSKI_ZZPN.p
df

wynik meczu PP, Ehrle-Hutnik 2:8, bramki: Włodarczyk 4, Gniotek 3, Konieczny

http://zzpn.pl/ima
ges/stories/pliki/
WG/PP/III_RUNDA_PU
CHARU_POLSKI_ZZPN.
pdf

http://kfc.pl/dost
awa/szczecin


Cookies
facebook

"Proszę Was zostańcie w domu!"
rudzik.jpg

Od trzech tygodni wstrzymane są wszystkie rozgrywki, zawodnicy nie grają i nie trenują. Jaki wpływ ma ta sytuacja na funkcjonowanie Hutnika i klubowej Akademii?

Niestety, nadszedł trudny czas dla nas wszystkich, zawodnicy, trenerzy, całe społeczeństwo znalazło się w bardzo trudnej sytuacji, pandemia która nas dopadła zapewne spowoduje ogrom problemów. Mam nadzieję, że to przetrwamy i wrócimy silniejsi, bo to co nas nie zabije to nas wzmocni….
W Hutniku i Akademii nie odbywają się żadne zajęcia, zgodnie z zaleceniem Dyrektora Wydziału Sportu obiekty klubowe są wyłączone, zawodnicy trenują indywidualnie, a w internecie krążą już filmiki z domowych treningów naszych podopiecznych. Zdajemy sobie sprawę że z każdym dniem coraz trudniej będzie zmobilizować się do gimnastyki domowej, bo treningami tego nazwać nie można.

Czy wierzy Pan w dokończenie aktualnego sezonu? Jeśli tak, to w jakiej formie? Jeśli nie, to czy wyniki powinny zostać podtrzymane, czy sezon powinien zostać anulowany?

Z natury jestem życiowym optymistą, ale obserwując sytuację w kraju i na świecie, która rozwija się bardzo dynamicznie, uważam że do wakacji na boiska już nie wyjdziemy.
Moim zdaniem sezon powinien zostać anulowany, byłoby to rozwiązanie najbardziej sprawiedliwe. choć ciekawym rozwiązaniem byłoby też rozegranie rundy wiosennej jesienią, a od roku 2021 wprowadzić system rozgrywek wiosna/jesień.

Jeśli ten sezon nie zostanie dograny, to jaki wpływ będzie miała ta sytuacja na przyszłosezonowe cele i na personalia kadrowe?

Na dzień dzisiejszy trudno wyrokować co będzie za tydzień, a co dopiero za trzy miesiące. Jeśli nie wrócimy do rozgrywek, na co wszystko wskazuje, nie dokończymy sezonu, a to może się tak złożyć, że latem będziemy po raz kolejny budować zespół na nowo. Z końcem czerwca kończy się ważność podpisanych deklaracji gry amatora, a zawodnicy ruszą, jak co sezon, za przygodą, szukaniem szczęścia w innych klubach. Oczywiście zrobimy wszystko, by każdy u nas pozostał, ale gwarancji nie mamy…

Po podróży zagranicznej Prezes przebywa aktualnie na kwarantannie, jak to dokładnie wygląda? Co można, a czego kategorycznie się zabrania?

Wraz z wycieczką na półwysep Synaj zafundowałem sobie dwutygodniową kwarantannę, niestety zmuszony jestem stosować się do zaleceń sanepidu i przez 14 dni nie wolno mi wychodzić z domu. Siedzenie w pieleszach jest bardzo frustrujące, żona „znęca się" nade mną... :) sprzątanie, prasowanie, mycie okien, naprawy usterek domowych, wymiana spalonej żarówki, która przepaliła się nie tak dawno(pół roku temu) ;) … jestem niczym bohater domu! Czy jesteśmy zdyscyplinowani i stosujemy się do kwarantanny, co dzień sprawdza nas Policja. Panowie przyjeżdżają, pytają o zdrowie i czy czegoś nam nie potrzeba, a kary za złamane kwarantanny są spore, bo nawet 30 tys złotych !

Co chciałby Pan powiedzieć sympatykom Hutnika w tych trudnych chwilach?

Proszę Was zostańcie w domu! Kto nie musi, niech nie wychodzi! Musimy w tych trudnych chwilach sobie poradzić, musimy wspierać się nawzajem, jestem pewien że pandemia przywróci nam wiarę w ludzi, w przyjaciół…
Do zobaczenia na Hucie!
Pozdrawiam serdecznie!

Dziękuję za rozmowę!

Łukasz Czerwiński
Komentarze
Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony

Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
?>