Tak będą chilliderki Grin Grin

Jakie atrakcje będą na meczu oprócz darmowego grilla?

Pracujemy nad tym, proszę uzbroić się w cierpliwość.

Czy Hutnik ma juz jakichś zawodników w ogóle? Sezon rusza dokładnie za miesiąc.

Proszę o kontakt telefoniczny wszystkich zawodników grających w zeszłej rundzie ( wiosna 2018) w naszym zespole, kontakt celem rozliczenia stypendium. 501423394 Jacek Rudzik.

MAM NA MYŚLI ZMIANY NA KLUCZOWYCH STANOWISKACH W KLUBIE!

27. kolejka

W 27 kolejce pauzuje Chemik Police. Hutnik gra o 13.00 w sobotę z Kluczevią Stargard, a jedna para rozegra swoje spotkanie w niedzielę.

0:1

Typy proszę oddawać w komentarzach do soboty do 10:50. PS. Grajmy fair-play. Proszę o nie edytowanie komentarzy po granicznej godzinie oddawania typów (są one wcześniej zapisywane).
Po meczu (z Leśnikiem) powiedzieli...

Oskar Czapliński:
„Cieszymy się z kolejnego zwycięstwa z rzędu. Zwłaszcza pierwsza połowa była bardzo dobra w naszym wykonaniu, od pierwszej minuty dyktowaliśmy warunki gry. Cierpliwie budowaliśmy akcje, które w większości powodowały zagrożenie bramki Leśnika. W drugiej połowie w naszą grę wdarło się trochę luzu i nonszalancji, stąd dwie stracone bramki, ale mimo to wynik świadczy o pewnym zwycięstwie. Nasi czołowi strzelcy czyli Bartek Gołębiowski i Kuba Żelazowski się nie zatrzymują i mam nadzieję, że tak zostanie do końca sezonu.”

Artur Blasius:
„Cieszy nas, że podtrzymaliśmy dobrą passę i odnieśliśmy już siódme z rzędu zwycięstwo. Widać efekty ciężkiej pracy z naszym szczecińskim ZIZOU, czyli Krzysztofem Kubackim. Zaczyna to coraz lepiej wyglądać na boisku, bo strzelamy bramki po składnych akcjach. Cieszy oczywiście forma strzelecka „Żela” i „Gołego”, a także od czasu do czasu też i moja  (śmiech). Chłopaki uparcie mnie gonią, ale na razie to ja mam najwięcej bramek w lidze. Dobrze, że kibice nie narzekają na nudę i oglądają atrakcyjną grę, oraz hokejowe wyniki.”

.
Szczęśliwa siódemka

Piłkarze Hutnika Szczecin nie zwalniają tempa w rundzie wiosennej IV ligi. Podopieczni Krzysztofa Kubackiego odnieśli siódme z rzędu zwycięstwo, aplikując siedem goli Leśnikowi Manowo.
Strzelanie dla pomarańczowo – czarnych tradycyjnie rozpoczął Bartosz Gołębiowski, który potrzebował zaledwie dziesięciu minut, by pokonać Maksymiliana Witkowskiego, strzałem
w długi róg. Kilka minut później, po stałym fragmencie gry dla gospodarzy...

26. kolejka

Gramy w Święto Pracy! Punkt o 12.00. Swoje mecze rozgrywa też reszta czwartoligowców, prócz Pogoni Połczyn Zdrój, która pauzuje. Zapraszamy do dodawania własnych typów wyników spotkań.

1.05.2019 godz. 15:00 Olimp Gościno - Morzycko Moryń 7:0

Typy proszę oddawać w komentarzach do środy do 10:50. PS. Grajmy fair-play. Proszę o nie edytowanie komentarzy po granicznej godzinie oddawania typów (są one wcześniej zapisywane).
Mam nadzieję, że ta passa będzie trwała jak najdłużej…

„Mam nadzieję, że ta passa będzie trwała jak najdłużej…”

Rozmowa z trenerem Hutnika Szczecin – Krzysztofem Kubackim.

ŁCZ: Za nami osiem kolejek rundy wiosennej, a Hutnik wydaje się, że na dobre odbił się od strefy spadkowej. Za wami pięć zwycięstw z rzędu. Czy po porażkach w pierwszych meczach spodziewał się trener, że aż tak odpalicie?

KK: Te dwa pierwsze mecze były dobre w naszym wykonaniu. Ja wiedziałem, że będzie nam ciężko, gdyż wciąż byliśmy na etapie zgrywania zespołu. Na pewno te mecze pokazały nam, że wszystko idzie w dobrym kierunku i...

Wychowankowie zapewniają zwycięstwo w Barlinku

Piłkarze Hutnika Szczecin i CRS Pogoni Barlinek, wykorzystując pauzę w swoich rozgrywkach spowodowaną wycofaniem się rywali, zmierzyli się w meczu sparingowym.
Rozgrywany w Barlinku mecz miał być okazją do podtrzymania rytmu meczowego, ale była to także szansa dla zawodników, którzy nie spędzali ostatnio zbyt wielu minut na boisku, by pokazać się trenerowi z dobrej strony. Jako pierwsi formę bramkarza gospodarzy sprawdzili bracia Czaplińscy. Golkiper Pogoni najpierw...

Typer 25

25. kolejka

W ten weekend mamy dość niecodzienną sytuację. Jest do zdobycia nieco mniej punktów niż zwykle w naszej zabawie, bo pauzuje Hutnik, a jedno ze spotkań zostało już rozegrane (w środę). Niemniej w piątek mamy jedno spotkanie i sześć w sobotę. Zapraszamy do oddawania swoich typów.

Zestaw par:

26.04.2019 godz. 18:00 MKP Szczecinek - Sparta Węgorzyno
3:1
27.04.2019 godz. 11:00 Błękitni II Stargard - Pogoń Połczyn Zdrój
8:1
27.04.2019 godz. 13:00 Polski Cukier Kluczevia Stargard - Gryf Kamień Pomorski 3:0
27.04.2019 godz. 15:00 Orzeł Wałcz - Chemik Police 0:1
27.04.2019 godz. 15:00 Leśnik Manowo - Sokół Karlino 2:0
27.04.2019 godz. 16:00 Rasel Dygowo - Vineta Wolin
1:0
27.04.2019 godz. 16:00 Morzycko Moryń - Ina Goleniów
0:8

Typy proszę oddawać w komentarzach do piątku do 17:50. PS. Grajmy fair-play. Proszę o nie edytowanie komentarzy po granicznej godzinie oddawania typów (są one wcześniej zapisywane).